威世BC BFC233820104
Cap Film Suppression X2 0.1uF 630VDC/310VAC PP 20% (12.5 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110℃ Automotive ...
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
产品陶瓷电容
型号编码BFC233820104